Lampa ogrodowa Kule K 5002/2/K 300
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa stojąca Kule K 5002/2/K 300 o wysokości 130 cm to perfekcyjne rozwiązanie do oświetlenia ścieżek, tarasów i ogrodów, parkingu i drogi dojazdowej do posesji. Doskonale odnajdzie się jako eleganckie oraz funkcjonalne oświetlenie terenów wokół budynku biurowego, restauracji oraz hotelu, zapewniając możliwość bezpiecznego poruszania się wieczorową porą.
Jej solidna konstrukcja oparta na stalowej rurze pokrytej termoplastykiem zapewnia nie tylko trwałość, ale także odporność na warunki atmosferyczne. Klosz z polimetakrylanu (PMMA) dodaje elegancji i stylu, jednocześnie charakteryzując się wyjątkową wytrzymałością.
Dzięki gniazdu na żarówkę typu E27 (1x100W), użytkownik może dostosować parametry oświetlenia do swoich upodobań, wybierając odpowiednią barwę światła. Rekomendowane są energooszczędne żarówki LED, które nie tylko oszczędzają energię, ale również zapewniają długotrwałe oświetlenie.
Klosz o średnicy 30 cm jest dostępny w dwóch wariantach kolorystycznych: klasycznym białym, zapewniającym równomierne oświetlenie oraz przeźroczysto-przydymionym, nadającym otoczeniu elegancki i stonowany charakter.
Dane techniczne
| Materiał klosza | G 300 OP - biały lub G 300 FU - przeźroczysto-przydymiony |
| Liczba żródeł światła | E27, 1 x 100 W, 230 V |
| Materiał korpusu | podstawa - wzmocniony termoplastik rura - stal galwanizowana, pokryta termoplastikiem klosz - szkło akrylowe (PMMA) |
| Klosz | G 300 OP - biały lub G 300 FU - przeźroczysto-przydymiony |
| Ilość źródeł światła | E27, 1 x 100 W, 230 V |
| Średnica | 30 cm |
| KOLOR | czarny |
| Klasa szczelności IP | 43 |
| Wysokość | 130 cm |
