Lampa ogrodowa Karo KR-780
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 18 x SMD LED, 10W |
| KOLOR | ciemny popiel |
| lumeny | 720 lm |
| BARWA ŚWIATŁA | 4000 K |
| Klasa szczelności IP | 54 |
| Wysokość | 78 cm |
| Szerokość | 10 cm |
| Liczba żródeł światła | 18 x SMD LED, 10W |
| Materiał korpusu | korpus - odlew aluminiowy klosz - poliwęglan |
| Głębokość | 12,2 cm |
