Lampa nocna z półką Shelf Led 4W+5W+2W prawa Czarny
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| PRODUCENT | Eko-Light |
| PUNKTY ZA ZAMÓWIENIE | A |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 800Lm |
| KĄT ŚWIECENIA | 180 |
| ILOŚĆ NA WARSTWIE | 12szt |
| WAGA NETTO | 0.98kg |
| MATERIAŁ | METAL + AKRYL |
| RODZINA LAMP | SHELF |
| BARWA ŚWIATŁA | Neutralna 4000K |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| ILOŚĆ SZTUK NA PALECIE | 120szt |
| WAGA BRUTTO | 1.21kg |
| Produkt niekupiony | Produkt nie kupiony przez klienta |
| Twr_UdostepniajWCenniku | 1 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| KATEGORIA OPAKOWANIA | Tektura falista |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 17 |
| B2B DOSTĘPNOŚĆ BRAK | DOSTĘPNE ZA 3 MIESIĄCE |
| Typ stanu | Brak |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| LICZBA RAMION | 1 |
| KATEGORIA W OPAKOWANIU | Styropian/Folia |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 33 |
| KATALOG | 2023 |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 110 mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| KOLOR | BIAŁY |
| NOWOŚCI | 21/22, 24 |
| kategoria | Nadrzędna Grupa Główna\1. MILAGRO, Nadrzędna Grupa Główna\Dostępny do sprzedaży, Nadrzędna Grupa Główna\DRZEWO_B2B, Nadrzędna Grupa Główna\DRZEWO_B2B\NOWOŚCI, Nadrzędna Grupa Główna\DRZEWO_B2B\OŚWIETLENIE WEWNĘTRZNE, Nadrzędna Grupa Główna\DRZEWO_B2B\OŚWI |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 60mm |
| KLASA ENERGETYCZNA | PRODUKT WYPOSAŻONY |
| SZTUK W ZESTAWIE | 1szt |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 19 |
| KRAJ POCHODZENIA | CHINY |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 25mm |
| KLASA ENERGETYCZNA ŹRÓDŁA ŚWIATŁA | D - PCB78956 |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 8szt |
| MARKA | Milagro |
| lokalizacja produktu | LOKALIZACJA |
| MOC | 4W LED. 5W LED. 2W LED |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz, 5V |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 10.20kg |
