Lampa kinkiet Zen ZN-K100
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zen ZN-K100 to prostokątny kinkiet zewnętrzny w kolorze ciemnego popielu, emitujący światło w górę i dół.
Lampa wykonana jest z aluminium, które zostało zabezpieczone wysokiej jakości lakierem proszkowym, gwarantując doskonały wygląd oraz odporność na niekorzystne warunki atmosferyczne przez wiele lat.
Źródło światła, którym jest żarówka montowana na gwint E27 (max18W), schowane jest za szkłem piaskowanym, przyjemnie rozprasza światło. Zastosowanie wymiennego źródła światła (brak w zestawie) pozwala na wybór parametrów takich jak moc i barwa światłą według własnego uznania.
Kinkiet przeznaczony jest do montażu na elewacji budynku, świetnie sprawdzi się jako oświetlenie drzwi wejściowych oraz numeru domu. Oprawa Zen to doskonałe rozwiązanie zarówno na prywatnej posesji jak i w przestrzeniach publicznych.
Dane techniczne
| Szerokość | 22 cm |
| Liczba żródeł światła | E27, 1 x 18 W, 230 V |
| Materiał korpusu | korpus - odlew aluminiowy szybki - szkło piaskowane |
| Głębokość | 12 cm |
| Ilość źródeł światła | E27, 1 x 18 W, 230 V |
| Klasa szczelności IP | 54 |
| KOLOR | ciemny popiel |
| Wysokość | 9 cm |
