Lampa kinkiet UFO 1880S
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nowoczesny kinkiet z układem LED wykonany z aluminium. Doskonale sprawdzi się jako oświetlenie ścian i fasad budynków.
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | LED CREE XPE, 7 W, 230 V |
| KOLOR | srebrny |
| lumeny | 395 lm |
| BARWA ŚWIATŁA | 4100 K |
| Klasa szczelności IP | 54 |
| Wysokość | 7 cm |
| Szerokość | 26,4 cm |
| Liczba żródeł światła | LED CREE XPE, 7 W, 230 V |
| Materiał korpusu | korpus - odlew aluminiowy klosz - poliwęglan |
| Głębokość | 13,4 cm |
