Lampa kinkiet Tin M1401 DG
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nowoczesna lampa ścienna o wąskiej, podłużnej konstrukcji w kolorze ciemnego popielu, wykonana z lakierowanego proszkowo aluminium.
Posiada dwa źródła światła po obu jej stronach oraz dodatkowy panel LED na całej długości korpusu, wbudowany układa świetlny skład się z diod LED SMD (6W) oraz diod LED COB (2x4W) dając łącznie strumień świetlny wynoszący 700lm posiadający przyjemną neutralną barwę światła 4000K.
Oprawa Tin M1401 DG przeznaczona jest do oświetlania elewacji budynków prywatnych oraz firmowych, zapewniając imponujący efekt świetlny. Doskonale oświetli wejście do domu, numer posesji, altanę, wiatę
Lampa została wykonana z solidnych materiałów zapewniających jej odporności na niekorzystne warunki atmosferyczne oraz doskonały wygląd przez wiele lat.
Występuje również w kolorze białym TIN M1401 W
Dane techniczne
| BARWA ŚWIATŁA | 4000 K |
| Klasa szczelności IP | 54 |
| Wysokość | 30 cm |
| Szerokość | 6 cm |
| Liczba żródeł światła | 2 x COB LED, 4W + SMD LED, 6W, 230 V |
| Materiał korpusu | korpus - odlew aluminiowy klosz - poliwęglan |
| Głębokość | 6 cm |
| Ilość źródeł światła | 2 x COB LED, 4W + SMD LED, 6W, 230 V |
| KOLOR | ciemny popiel |
| lumeny | 700 lm |
