Lampa kinkiet TESS 1853
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nowoczesny kinkiet TESS 1853 został wykonany z aluminium pokrytego wysokiej jakości czarnym lakierem proszkowym, klosz natomiast z białego poliwęglanu.
Jej oryginalna, ale i prosta forma pasować będzie do każdego wystroju, doskonale oświetlając elewację domu, garażu, firmy, wejście do budynku oraz numer posesji. Mleczny klosz oprawy równomiernie rozproszy światło redukując odblaski, sprawiając, że oświetlenie będzie przyjazne dla oka.
Źródło światła (brak w zestawie) w oprawie montowane jest na gwint E27 (1x60W), pozwala to na wybór mocy oraz barwy światła według własnego uznania.
Wysokiej jakości materiały użyte w konstrukcji zabezpieczają lampę przed zmiennymi warunkami atmosferycznymi oraz pozwalają zachować doskonały wygląd przez wiele lat.
Dane techniczne
| Liczba żródeł światła | E27, 1 x 60 W, 230 V |
| Materiał korpusu | korpus - odlew aluminiowy klosz - poliwęglan |
| Klosz | biały |
| Głębokość | 13 cm |
| KOLOR | czarny |
| Ilość źródeł światła | E27, 1 x 60 W, 230 V |
| Wysokość | 13 cm |
| Klasa szczelności IP | 44 |
| Szerokość | 38 cm |
| Materiał klosza | biały |
