Lampa kinkiet Slim M1016 BL
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Slim M1016 BL jest nowoczesnym kinkietem o smukłej budowie który mocno przylega do elewacji budynku, dzięki czemu można go zamontować w miejscach o ograniczonej przestrzeni.
Lampa posiada wbudowany podwójny energooszczędny układ świetlny LED który skierowany jest w dwóch kierunkach (góra i dół).
Oprawa dzięki zastosowaniu wydajnego źródła światła o mocy 11W, strumieniu świetlnym 1250lm oraz przyjemnej dla oka barwie światła 3000K (ciepła) doskonale oświetli elewacje domu, garażu, firmy, oraz przestrzeń wokół zapewniając po zmroku komfort i bezpieczeństwo. Kinkiet wykonany jest z lakierowanego na kolor czarny aluminium oraz wyposażony w przeźroczyste szkło chroniące źródło światła, zastosowane materiały zabezpieczają lampę przed wpływem niekorzystnych warunków atmosferycznych, zapewniaj jej doskonały wygląd przez wiele lat.
Dane techniczne
| Głębokość | 2,9 cm |
| Ilość źródeł światła | 2 x 30 SMD LED, 11 W, 230 V |
| KOLOR | czarny |
| lumeny | 1250 lm |
| BARWA ŚWIATŁA | 3000 K |
| Klasa szczelności IP | 54 |
| Wysokość | 9 cm |
| Szerokość | 17,5 cm |
| Liczba żródeł światła | 2 x 30 SMD LED, 11 W, 230 V |
| Materiał korpusu | korpus - odlew aluminiowy szybki - szkło przeźroczyste |
