Lampa kinkiet Rota RT-K100
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Rota RT-K100 jest nowoczesnym kinkietem elewacyjnym wyposażonym we wbudowane energooszczędne źródło światła LED o mocy 10W, strumieniu świetlnym 720lm oraz barwie 4000K (neutralna).
Oprawa posiada regulowaną głowicę pozwalającą ukierunkować strumień światła w oczekiwanym kierunku.
Lampa doskonale oświetli: elewację domu, garażu, firmy, numer lokalu, drzwi wejściowe oraz chodnik przylegający do budynku, znajdzie również zastosowanie na różnego rodzaju murkach czy ogrodzeniach.
Kinkiet został wykonany z lakierowanego na kolor ciemny popiel aluminium, wyposażony jest w klosz z odpornego na uszkodzenia poliwęglanu.
Materiały zastosowane w produkcji zapewniają odporność na niekorzystne warunki atmosferyczne oraz gwarantują doskonały wygląd przez wiele lat.
Dane techniczne
| Szerokość | 15 cm |
| Liczba żródeł światła | 18 x SMD LED, 10 W, 230 V |
| Materiał korpusu | korpus - odlew aluminiowy klosz - poliwęglan |
| Głębokość | 8,5 cm |
| Ilość źródeł światła | 18 x SMD LED, 10 W, 230 V |
| KOLOR | ciemny popiel |
| lumeny | 720 lm |
| BARWA ŚWIATŁA | 4000 K |
| Klasa szczelności IP | 54 |
| Wysokość | 7,6 cm |
