Lampa kinkiet Retro Midi K 3012/1/M g
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kinkiet elewacyjny Retro Midi K 3012/1/M G („do góry”) to elegancka oprawa oświetleniowa z szybami ze szkła piaskowanego, która emanuje klasycznym i ponadczasowym stylem. W tej wersji, ramię lampy zostało zamontowane od dołu, a klosz skierowany jest ku górze.
Jako najmniejszy model w serii Retro Classic, ten kinkiet doskonale sprawdza się w miejscach o ograniczonej przestrzeni, gdzie jego kompaktowe wymiary są atutem. Idealnie nadaje się do oświetlenia elewacji budynków, takich jak domy, garaże, tarasy, wiaty, altany, czy drzwi wejściowe, dodając subtelnego uroku i funkcjonalności.
Lampa jest przystosowana do użycia z wymiennym źródłem światła (brak w zestawie), które instaluje się na gwint E27 (1x60W). Dzięki temu można elastycznie dobrać moc i barwę światła do swoich potrzeb. Zalecane są energooszczędne żarówki LED, które zapewniają długotrwałe, efektywne oświetlenie przy niższych kosztach eksploatacji.
Wykonana z lakierowanego proszkowo aluminium, lampa charakteryzuje się wysoką odpornością na zmienne warunki atmosferyczne, co gwarantuje jej trwałość i estetyczny wygląd przez wiele lat.
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | E27, 1 x 60 W, 230 V |
| Klasa szczelności IP | 43 |
| KOLOR | czarny, patyny (mosiądz, miedź, zieleń, srebro, antyk) |
| Wysokość | 39 cm |
| Szerokość | 21 cm |
| Liczba żródeł światła | E27, 1 x 60 W, 230 V |
| Materiał korpusu | korpus - odlew aluminiowy szybki - szkło piaskowane |
| Głębokość | 27 cm |
