Lampa kinkiet Nelly TO2008 AL
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kinkiet NELLY TO2008 AL to ponadczasowa lampa elewacyjna w srebrnym kolorze, posiada prostą formę, która pasuje do różnych stylów architektonicznych, od nowoczesnych po tradycyjne.
Oprawa posiada źródło światła mocowane na gwint E27 (1x60W), daje to możliwość wyboru mocy oraz barwy światła według własnego uznania, najlepszym wyborem będzie zastosowanie energooszczędnych żarówek LED.
Lampa wyposażona jest w mleczny klosz z poliwęglanu który równomiernie rozprasza światło, eliminuje odblaski sprawia, że światło staje się bardziej miękkie i przyjemne dla oka
Doskonale oświetli przestrzeń wokół budynku, podświetli drzwi wejściowe, taras, numer posesji.
Korpus lampy został wykonany z aluminium pokrytego wysokiej jakości lakierem proszkowym, co sprawia, że produkt jest odporny na warunki atmosferyczne i może przez długi czas cieszyć wyglądem i funkcjonalnością.
Występuje również w kolorze czarnym
Dane techniczne
| Materiał korpusu | korpus - odlew aluminiowy klosz - poliwęglan |
| Klosz | biały |
| Głębokość | 11,5 cm |
| Ilość źródeł światła | E27, 1 x 60 W, 230 V |
| KOLOR | srebrny |
| Klasa szczelności IP | 54 |
| Wysokość | 12,8 cm |
| Szerokość | 25 cm |
| Materiał klosza | biały |
| Liczba żródeł światła | E27, 1 x 60 W, 230 V |
