Lampa kinkiet Mini 6002 AL
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kinkiet Mini 6002 AL to elegancka lampa w kolorze srebrnym, wykonana z aluminium. Ma charakterystyczny półokrągły kształt i jest wyposażona w dwukierunkowe źródło światła, które jest kompatybilne z żarówkami LED oraz halogenowymi wyposażonymi w trzonek GU10. Lampa emituje światło zarówno w górę, jak i w dół.
Doskonale nadaje się do oświetlenia ścian i fasad budynków, zarówno mieszkalnych jak i użyteczności publicznej. Oferuje ona subtelne oświetlenie, które może pełnić funkcję dekoracyjną, podkreślając detale architektoniczne budynków.
Dane techniczne
| KOLOR | srebrny |
| Wysokość | 15 cm |
| Szerokość | 6,7 cm |
| Liczba żródeł światła | GU10, 2 x max 35 W, 230 V |
| Materiał korpusu | korpus - odlew aluminiowy szybki - szkło przeźroczyste |
| Głębokość | 9,2 cm |
| Ilość źródeł światła | GU10, 2 x max 35 W, 230 V |
| Klasa szczelności IP | 44 |
