Lampa kinkiet MAJA WHITE 2 E27 + G9 10080
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
MAJA
Ponadczasowe, proste, niezawodne i pasujące do każdego wnętrza – takie właśnie są lampy z kolekcji MAJA. Można je wykorzystać zarówno w mieszkaniach, pomieszczeniach biurowych, jak i pokojach hotelowych. W tej kolekcji do wyboru mamy kinkiet, lampy wiszące, podłogowe oraz nocne. Każda z nich ukierunkowana jest na funkcjonalność, a także stworzenie nastrojowej atmosfery. Lampy z kolekcji MAJA dostępne są w dwóch wersjach kolorystycznych – białe i czarne. Dzięki uniwersalnym kolorom będą idealne komponować się z różnymi aranżacjami wnętrz.
Dane techniczne
| BARWA ŚWIATŁA | W zależności od zastosowanej żarówki |
| Klasa ochronności | 1 klasa ochronności |
| Źródło światła | E27|G9 |
| KLASA ENERGETYCZNA | A do G |
| Maksymalna Moc | max 15W LED |
| ZASILANIE | 230V - 50Hz |
| Kolor stelaża | Biały |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Kolor abażura - klosza | Biały |
| Długość lampy | 40 cm |
| Materiał stelaża | Stal lakierowana|Tworzywo sztuczne |
| Szerokość lampy | 20 cm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| Styl lampy | Loftowy|Minimalistyczny|Nowoczesny |
| Ilość źródeł światła | 2 |
| Wysokość lampy | 50 cm |
