Lampa kinkiet Evo GL15404
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampy z serii EVO to doskonałe rozwiązanie do oświetlenia podjazdów, tarasów, ścieżek wokół domu, a także terenów wokół firm, hoteli, restauracji i innych obiektów komercyjnych. Dzięki nowoczesnemu designowi, świetnie uzupełniają każdą przestrzeń, dodając jej funkcjonalności oraz elegancji. Seria EVO sprawdza się w różnych zastosowaniach – od dekoracyjnego oświetlenia ogrodów, przez iluminację podjazdów, aż po oświetlenie architektoniczne, które poprawia bezpieczeństwo i widoczność w obszarach publicznych. Bez względu na to, czy chcesz podkreślić architekturę budynku, czy oświetlić przestrzeń wokół niego, lampy EVO to doskonały wybór pasujący do wielu współczesnych przestrzeni, zarówno prywatnych, jak i publicznych.
Kinkiet EVO to dwustronnie świecąca oprawa, dzięki której dobrze doświetlona zostanie elewacja budynku oraz teren wokół.
Źródłem światła jest układ LED o barwie dziennej, białej. Idealnie nadaje się do nowoczesnej architektury.
W ofercie z serii EVO dostępne są również trzy lampy stojące (30 cm, 50 cm, 80 cm).
Dane techniczne
| KOLOR | ciemny popiel |
| Głębokość | 10,5 cm |
| Ilość źródeł światła | 2 x 30 szt. 2835 SMD LED; 8 W, 230 V |
| BARWA ŚWIATŁA | 4000 K |
| lumeny | 560 lm |
| Wysokość | 25 cm |
| Klasa szczelności IP | 54 |
| Szerokość | 11 cm |
| Materiał klosza | biały |
| Liczba żródeł światła | 2 x 30 szt. 2835 SMD LED; 8 W, 230 V |
| Materiał korpusu | korpus - odlew aluminiowy klosz - poliwęglan |
| Klosz | biały |
