Lampa kinkiet Eggo 6160
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| Klasa szczelności IP | 54 |
| KOLOR | ciemny popiel |
| BARWA ŚWIATŁA | 4100 K |
| Wysokość | 20,8 cm |
| Szerokość | 12,5 cm |
| Materiał korpusu | korpus - odlew aluminiowy klosz - szkło przeźroczyste |
| Głębokość | 10,6 cm |
| Ilość źródeł światła | 3 x LED, 9 W, 230 V |
| lumeny | 345 lm |
