Lampa kinkiet Boat LS-LT-3A
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| Szerokość | 9,2 cm |
| Liczba żródeł światła | 12 LED, 26 W, 230 V |
| Materiał korpusu | korpus - odlew aluminiowy klosz - poliwęglan |
| Głębokość | 38,8 cm |
| Ilość źródeł światła | 12 LED, 26 W, 230 V |
| KOLOR | ciemny popiel |
| lumeny | 2250 lm |
| BARWA ŚWIATŁA | 3000 K |
| Klasa szczelności IP | 65 |
| Wysokość | 10,9 cm |
