Lampa kinkiet Barbos beżowy 2xG9 / 3163
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Dane techniczne
| Zawiera źródło światła | Nie |
| KOLOR | beżowy |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| ZASILANIE | 230V - 50Hz |
| Wysokość | 40 cm |
| Szerokość | 11 cm |
| Materiał korpusu | stal lakierowana |
| Głębokość | 13 cm |
| Ilość źródeł światła | 2 x G9 max 10W LED |
