Lampa Wisząca TRIANGOLO 3xE27
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Model TRIANGOLO 162 to lampa, która została utrzymana w stylu vintage. Ale piękne druciane klosze zamocowane na prostokątnej listwie doskonale sprawdzą się również w pomieszczeniach, w których dominuje minimalizm lub nowoczesność. Regulowana wysokość lampy pozwala na dopasowanie jej do różnego typu pomieszczeń.
Produkt TRIANGOLO 162 został objęty 24-miesięczną gwarancją producenta.
Dane techniczne
| KATALOG | 2023 |
| KOLOR | CZARNY |
| RODZINA LAMP | TRIANGOLO |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 500 - 1200 mm |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 260mm |
| GWINT | E27 |
| WAGA NETTO | 2.57kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 800 mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| WAGA BRUTTO | 3.68kg |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 265mm |
| MATERIAŁ | METAL + TKANINA |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 29 |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 260 mm |
| MARKA | Milagro |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 1szt |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 28 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| MOC | 3xE27 60W |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 78 |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
