Lampa Wisząca Saila 1xLED czarny chrom PL0115-CB
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| Gwarancja | 60 miesięcy |
| Źródło światła. | Zintegrowane źródło światła LED |
| Rodzaj lampy | Wisząca |
| długość produktu cm | 150 cm |
| KOLOR | Czarny chrom |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Zmienna barwa światła CCT | Nie |
| MATERIAŁ | Aluminium |
| Moc [W] | 8 W LED |
| KLASA ENERGETYCZNA | F |
| lumeny | 594 lm |
| Wysokość | 9.5 cm |
| kelwiny | 3000K |
| Wys/szer / średnica klosza | 10 cm |
| Klasa szczelności IP | IP 20 |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| możliwość ściemniania. | Nie |
