Lampa Wisząca STICK 10W LED
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa STICK 365 wkomponuje się w minimalistyczną przestrzeń w stylu skandynawskim. Szczególnie dobrze będzie wyglądała w połączeniu z bielą lub szarością ścian. Drewniana obudowa przywołuje również skojarzenia z modnym, ekologicznym wzornictwem.
Lampa STICK 365 jest objęta 12-miesięczną gwarancją.
Dane techniczne
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| MARKA | Milagro |
| KLASA ENERGETYCZNA | PRODUKT WYPOSAŻONY |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 300 mm<BR>90 mm, 90 mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| LICZBA RAMION | 2 |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 15 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| WAGA NETTO | 1.20 kg |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 35 |
| RODZINA LAMP | WYCOFANE CHINY |
| WAGA BRUTTO | 1.40 kg |
| KOLOR | Naturalne drewno |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 20 |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 500-900 mm |
| MOC | 10W |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 700 lm |
| KATALOG | STARY |
| MATERIAŁ | DREWNO + METAL + AKRYL |
| BARWA ŚWIATŁA | Ciepła 3000K |
