Lampa Wisząca Ricky Czarny 1xGU10
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 38 |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 58mm |
| MARKA | Milagro |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 1275mm |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 7 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 30 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 7 |
| RODZINA LAMP | RICKY |
| MOC | 1xGU10 |
| KOLOR | CZARNY |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| NAPIĘCIE | ~230v/50Hz |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| NOWOŚCI | 24 |
| WAGA NETTO | 0.31kg |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 58mm |
| GWINT | GU10 |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 14.8kg |
| WAGA BRUTTO | 0.36kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 58mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| ILOŚĆ PUNKTÓW ŚWIETLNYCH | 1 |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 250mm |
| MATERIAŁ | ALUMINIUM + TWORZYWO SZTUCZNE |
