Lampa Wisząca Ralph 1xE27
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Produkty marki MiLAGRO objęte 2-letnią gwarancją producenta, w ramach której świadczone są nieodpłatne usługi gwarancyjne. Dodatkowo po upływie okresu gwarancyjnego istnieje możliwość skorzystania ze specjalistycznego serwisu firmowego.
Dane techniczne
| WYSOKOŚĆ (mm) | 500-900mm |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 37 |
| RODZINA LAMP | Ralph |
| MOC | 1xE27 60W |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 36.5 |
| LICZBA RAMION | 1 |
| KATALOG | 2023 |
| KOLOR | CZARNY |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 250mm |
| GWINT | E27 |
| WAGA NETTO | 1.23kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 250mm |
| MATERIAŁ | Drewno + Metal |
| WAGA BRUTTO | 2.30kg |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 305mm |
| MARKA | Milagro |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 26.5 |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 250mm |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
