Lampa Wisząca RON 3xE27
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 350mm |
| MARKA | Milagro |
| WAGA NETTO | 2 kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 30 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| WAGA BRUTTO | 2.20 kg |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 30 |
| RODZINA LAMP | PLM WYCOFANE DOSTĘPNE |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 30 |
| KOLOR | BIAŁY |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 500-1000mm |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 1szt |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| LICZBA RAMION | 3 |
| MOC | 3xE27 |
| GWINT | E27 |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 350mm |
| MATERIAŁ | METAL |
