Lampa Wisząca ROBIN 3xE27
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Niezwykłe lampy marki MiLAGRO, które umieszczono w serii ROBIN dostępne są w eleganckiej i wykwintnej czerni oraz w klasycznej i uniwersalnej bieli. Geometryczny klosz w kształcie walca uporządkuje przestrzeń salonu.
Produkty marki MiLAGRO objęte są 2-letnią gwarancją.
Dane techniczne
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 1szt |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 71 |
| RODZINA LAMP | ROBIN |
| MOC | 3xE27 60W |
| KOLOR | BIAŁY |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 500-900 mm |
| KATALOG | STARY |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| GWINT | E27 |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 700 mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| WAGA NETTO | 4.10kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | Ø700mm |
| MATERIAŁ | METAL |
| WAGA BRUTTO | 5.17kg |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 200 mm |
| MARKA | Milagro |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 25 |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 73 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
