Lampa Wisząca PRINCESS 1xE27
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kolekcja PRINCESS zaprojektowana przez polską markę MiLAGRO to ukłon w stronę małych księżniczek i idealna propozycja do pokoju każdej kilkuletniej dziewczynki. Klasyczna lampa z abażurem w kształcie walca o średnicy 30 cm, cieszy bowiem oko wizerunkiem bajkowych postaci w pięknych, kolorowych sukniach balowych i z olśniewającymi diademami na głowach.
Każda mała dziewczynka marzy o baśniowym pokoju, w którym będzie mogła udawać królewnę i bawić się w swoim własnym pałacu. Lampa PRINCESS to propozycja, która doskonale wpisze się w tego typu wnętrze i pomoże stymulować dziecięcą wyobraźnię. Model ten fantastycznie będzie współgrał ze ścianami w kolorze różu, fioletu czy żółci, a także ze zdobionymi meblami, łóżkiem z baldachimem i delikatnymi zasłonkami. Z powodzeniem można wykorzystać go jako główne źródło światła w pomieszczeniu, a także jako dodatkowe oświetlenie kącika zabaw czy dziecięcej biblioteczki.
Kolekcja PRINCESS – funkcjonalność w pięknej oprawie
Lampa sufitowa PRINCESS marki MiLAGRO ma wymiary 30x20 centymetrów, a jej wysokość regulować można w zakresie od 30 do 90 centymetrów. Dzięki temu oświetlenie można łatwo dopasować do kubatury pomieszczenia, zapewniając mu optymalny poziom jasności w każdym miejscu. Model ten wykonany został z metalu oraz PVC, a dostosowany jest on do źródeł światła typu E27 o mocy 60 W.
W skład dedykowanej pokojom dziecięcym kolekcji PRINCESS wchodzi:
• Lampa sufitowa z abażurem o średnicy 30 cm MLP4306
Dane techniczne
| MOC | 1xE27 60W |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 37 |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 500-900mm |
| KATALOG | 2023 |
| KOLOR | MULTIKOLOR |
| LICZBA RAMION | 1 |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 300 mm |
| GWINT | E27 |
| WAGA NETTO | 0.37kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 300mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| WAGA BRUTTO | 0.70kg |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 200 mm |
| MATERIAŁ | METAL + TWORZYWO SZTUCZNE |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 22 |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 300mm |
| MARKA | Milagro |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 1szt |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 38 |
| RODZINA LAMP | DZIECIĘCE |
