Lampa Wisząca MORGAN 3xE27
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Można je zamontować chociażby nad wyspą z blatem roboczym lub tuż nad stołem. Długość zwisu jest regulowana i może sięgać od 50 cm do 90 cm. Z kolei lampy z kloszem czarnym sprawdzą się w stylowych salonach.
Produkty marki MiLAGRO objęte są 2-letnią gwarancją.
Dane techniczne
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 500 mm |
| MARKA | Milagro |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 23.5 |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 52.5 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 1szt |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 52 |
| RODZINA LAMP | MORGAN |
| MOC | 3xE27 60W |
| KOLOR | BIAŁY |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 500-900 mm |
| KATALOG | STARY |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 500 mm |
| GWINT | E27 |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 500 mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| WAGA NETTO | 1.90kg |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 170 mm |
| MATERIAŁ | METAL |
| WAGA BRUTTO | 2.61kg |
