Lampa Wisząca Loop M 1xLED złota IP44 PL0119-85-GD
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| Wysokośc regulowana | Tak |
| kelwiny | 3000K |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Klasa szczelności IP | IP 44 |
| Gwarancja | 60 miesięcy |
| możliwość ściemniania. | Nie |
| Rodzaj lampy | Wisząca |
| Źródło światła. | Zintegrowane źródło światła LED |
| Średnica | 85 cm |
| materał | Silikon |
| KOLOR | Złoty |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| długość produktu cm | 180 cm |
| MATERIAŁ | Aluminium |
| Moc [W] | 39 W LED |
| Zmienna barwa światła CCT | Nie |
| KLASA ENERGETYCZNA | G |
| lumeny | 2746 lm |
