Lampa Wisząca LYNX 12xE14
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
dookoła oprawy jest nawiązaniem do bransoletek i eleganckich zapięć kobiecych akcesoriów.
W stylowym detalu można doszukać się także odniesień do bogatych zdobień
stosowanych w architekturze.
Tym, co charakteryzuje serię Lynx jest z pewnością niebanalny, nieco ekstrawagancki
kształt. Podłużne tuby z półokrągłym zakończeniem przyciągają wzrok i nie pozostawiają
nikogo obojętnym. Stworzone z myślą o indywidualistach, ceniących odważne i unikalne
rozwiązania. Czarno-złota kolorystyka doskonale ze sobą współgra, podkreślając
reprezentacyjne oblicze lamp.
Fani wyjątkowych i oryginalnych form z pewnością docenią osobliwy charakter lamp z serii
Lynx. Łącząc ze sobą oprawy wchodzące w skład kolekcji, można stworzyć spójne i jedyne
w swoim rodzaju wnętrza przepełnione elegancją i wykwintnością.
Efektowny żyrandol z pięcioma oprawami jest propozycją dla fanów nowoczesnych i efektownych rozwiązań.
Kształtem przypomina tuby ozdobione złotym panelem nawiązującym do kobiecej biżuterii.
Dane techniczne
| MOC | 12xE14 max 40W |
| MATERIAŁ | MOSIĄDZ |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| MARKA | Milagro |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 180 mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 180 mm |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| KOLOR | CZARNY / ZŁOTY |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| GWINT | E14 |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 800 mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
