Lampa Wisząca LUNA 3xE14 LED
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
LUNA to kolekcja lamp, które idealnie wpiszą się w klasyczny wystrój wnętrz. Połączenie metalu, szklanego chromowanego klosza oraz kryształków daje efektowny i elegancki efekt. Oświetlenie sprawdzi się zarówno w ciągach komunikacyjnych, jak i stylowym salonie, jadalni czy pokoju gościnnym. Łącząc ze sobą lampy z kolekcji Nova można stworzyć ciekawą i spójną aranżację.
Oświetlenie z kolekcji LUNA objęte jest 24-miesięczną gwarancją.
Dane techniczne
| MOC | 3xE14 40W |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 50 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| KATALOG | 2023 |
| KOLOR | CHROM |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| RODZINA LAMP | LUNA |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 400mm |
| GWINT | E14 |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| WAGA NETTO | 5.12kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 400 mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 500-900 mm |
| WAGA BRUTTO | 6.55kg |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 230mm |
| MATERIAŁ | METAL + SZKŁO |
| LICZBA RAMION | 3 |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 43.5 |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 400 mm |
| MARKA | Milagro |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 1szt |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 51 |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
