Lampa Wisząca LEA WHITE 1xE27
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Seria LEA została stworzona z myślą o osobach, które cenią prostotę oraz są miłośnikami nowoczesnych, minimalistycznych wnętrz. Lampy z tej kolekcji występują w wersji pojedynczej jako wiszące lampy sufitowe. Długość ich zwisu można regulować od 50 cm do 90 cm w zależności od potrzeb i preferencji. Decydując się na lampy LEA otrzymasz możliwość wyboru między klasyczną bielą klosza a uniwersalną czernią, które idealnie wpisuje się w każdą przestrzeń.
Produkty marki MiLAGRO objęte są 2-letnią gwarancją.
Dane techniczne
| WAGA BRUTTO | 3.60 kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 50 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 49 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 50 |
| RODZINA LAMP | LEA |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 1szt |
| KOLOR | BIAŁY |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 500-900 mm |
| MOC | 1xE27 |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| KATALOG | STARY |
| GWINT | E27 |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 500 mm |
| MATERIAŁ | METAL |
| WAGA NETTO | 3.30 kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 500 mm |
| MARKA | Milagro |
