Lampa Wisząca JACK 5xE27 Dąb
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Model JACK 583 to doskonała propozycja do salonu lub jadalni. Żyrandol dopełni dużą przestrzeń, urządzoną w modnym stylu eko. Rustykalna lampa z drewnianymi elementami i w kolorystyce ziemi da najlepszy efekt we wnętrzach, w których dominuje kolor biały lub szary.
Lampa JACK 583 została objęta 12-miesięczną gwarancją producenta, w ramach której użytkownicy mogą korzystać z szeregu usług.
"
Dane techniczne
| WAGA BRUTTO | 2.90kg |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 92 |
| RODZINA LAMP | JACK |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 9 |
| KOLOR | Naturalne drewno |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 500-1200mm |
| LICZBA RAMION | 5 |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 1szt |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| MOC | 5xE27 60W |
| GWINT | E27 |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 750 mm |
| MATERIAŁ | drewno |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 70 mm |
| MARKA | Milagro |
| WAGA NETTO | 1.94kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 30 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
