Lampa Wisząca JACK 3xE27 Dąb
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Model JACK 582 pomoże Ci wnieść do salonu lub sypialni odrobinę rustykalnego klimatu. Modny styl eko przejawiają tutaj elementy drewniane, które doskonale wkomponują się w pomieszczenia, w których dominuje biel lub szarość, a do tego wypełnione zielonymi roślinami.
Produkt jest objęty 12-miesięczną gwarancją."
Dane techniczne
| WAGA BRUTTO | 1.91kg |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 66 |
| RODZINA LAMP | JACK |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 9 |
| KOLOR | Naturalne drewno |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 500-1200mm |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 1szt |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| LICZBA RAMION | 3 |
| MOC | 3xE27 60W |
| GWINT | E27 |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 600 mm |
| MATERIAŁ | drewno |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 70 mm |
| MARKA | Milagro |
| WAGA NETTO | 1.43kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 25 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
