Lampa Wisząca HORSES 1xE27
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 300 mm |
| GWINT | E27 |
| WAGA NETTO | 0.37kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 300mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| WAGA BRUTTO | 0.76kg |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 200 mm |
| MATERIAŁ | META + TWORZYWO SZTUCZNE |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 22 |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 300mm |
| MARKA | Milagro |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 1szt |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 38 |
| RODZINA LAMP | DZIECIĘCE |
| MOC | 1xE27 60W |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 38 |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 300-900mm |
| KATALOG | 2023 |
| KOLOR | MULTIKOLOR |
| LICZBA RAMION | 1 |
