Lampa Wisząca HARALD WHITE 3xE27
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampy objęte są 24-miesięczną gwarancją. Po upływie ww. okresu użytkownik ma możliwość skorzystania ze specjalistycznego firmowego serwisu.
Dane techniczne
| MOC | 3xE27 |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| LICZBA RAMION | 3 |
| KATALOG | STARY |
| GWINT | E27 |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 1100mm |
| MATERIAŁ | METAL |
| WAGA NETTO | 5.40 kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 300mm |
| MARKA | Milagro |
| WAGA BRUTTO | 5.80 kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 28 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 28 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 120 |
| RODZINA LAMP | HARALD |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 1szt |
| KOLOR | BIAŁY |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 400-800mm |
