Lampa Wisząca HARALD GOLD/WHITE 1xE27
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Eleganckie lampy HARALD polskiej marki MILAGRO to ukłon w stronę wielbicieli minimalistycznych dodatków w zdecydowanej kolorystyce. W skład tej rodziny wchodzi jeden model lampy wiszącej w aż 4 różnych konfiguracjach barwnych: czystej bieli, granacie, czerni i butelkowej zieleni. Największą zaletą i ozdobą tych produktów jest klasyczny, półkolisty klosz o średnicy 30 centymetrów, wykończony wewnątrz złotym kolorem i udekorowany na górze efektownym detalem również w barwie złota.
Lampy Harold zachwycają znakomitym połączeniem czystej formy i szlachetnych barw, dlatego też świetnie wpiszą się w klimat wnętrz, urządzonych w różnorodnej stylistyce. Doskonale będą się prezentowały nad drewnianym stołem w klasycznej jadalni, nad kanapą w nowoczesnym salonie i łóżkiem w sypialni w stylu glamour. Aby maksymalnie wyeksponować wyjątkową kolorystykę lamp warto zadbać, by w pomieszczeniu znalazły się inne akcenty o podobnej barwie. Może to być ściana w kolorze butelkowej zieleni, miękki narożnik z tapicerką w granatowym odcieniu albo czarno-białe plakaty w prostych, złotych ramach.
Kolekcja HARALD – jeden model, nieograniczone możliwości
Lampy HARALD, zaprojektowane i wykonane w polskich zakładach produkcyjnych marki MiLAGRO, to propozycja dla naprawdę wymagających użytkowników. Fantastyczny design w połączeniu ze starannością wykonania zachwycą największych estetów. Co więcej, wykorzystanie tylko najlepszej jakości materiałów sprawia, że lampy są bardzo odporne na zniszczenie i niestraszny im upływ czasu. Będą więc cieszyły oko domowników przez wiele długich lat. Warto też dodać, że lampy mają regulowaną wysokość (w zakresie 40-80 cm), zatem łatwo dopasować je do potrzeb pomieszczenia.
Rodzina lamp HARALD składa się z następujących modeli:
• Lampa wisząca w kolorze biało-złotym MLP7724
• Lampa wisząca w kolorze zielono-złotym MLP7694
• Lampa wisząca w kolorze granatowo-złotym MLP7695
• Lampa wisząca w kolorze czarno-złotym MLP7244
Dane techniczne
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 1szt |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 35 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| MOC | 1xE27 60W |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 35 |
| RODZINA LAMP | HARALD |
| KATALOG | 2023 |
| KOLOR | Biel / Złoto |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 500-900mm |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| LICZBA RAMION | 1 |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 300 mm |
| GWINT | E27 |
| WAGA NETTO | 1.18kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 300mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| WAGA BRUTTO | 1.84kg |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 120 mm |
| MATERIAŁ | METAL |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 19 |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 300mm |
| MARKA | Milagro |
