Lampa Wisząca FRANK 3xE27
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampy z serii FRANK to propozycja zarówno dla miłośników minimalistycznych, jednokolorowych kloszy, jak i tych, którzy preferują bardziej urozmaicone kolorystycznie modele. Lampy te występują w formie kinkietów, lamp wiszących na podłużnej listwie oraz sufitowych na okrągłej lub kwadratowej rozecie. Występują w kolorze białym, a także w zestawieniach wielokolorowych, łącząc biel, czerń i szarość lub żywsze kolory, które sprawdzą się w pokoju dziecięcym.
Produkty marki MiLAGRO objęte są 2-letnią gwarancją.
Dane techniczne
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 1szt |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 75 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| MOC | 3xE27 60W |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 24 |
| RODZINA LAMP | FRANK |
| KATALOG | STARY |
| KOLOR | Szary |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 500-900mm |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| LICZBA RAMION | 3 |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 220mm |
| GWINT | E27 |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 700mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| WAGA NETTO | 1.4kg |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 170mm |
| MATERIAŁ | METAL + TKANINA |
| WAGA BRUTTO | 1.6kg |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 29 |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 220mm |
| MARKA | Milagro |
