Lampa Wisząca EMMA PINK 3xE27
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Produkty objęte są 2-letnią gwarancją producenta, w ramach której świadczone są nieodpłatne usługi gwarancyjne."
Dane techniczne
| SZEROKOŚĆ (mm) | 300 mm |
| MATERIAŁ | METAL |
| WAGA NETTO | 1.73kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 300 mm |
| MARKA | Milagro |
| WAGA BRUTTO | 2.45kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 35 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 19 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 34 |
| RODZINA LAMP | EMMA |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 1szt |
| KOLOR | RÓŻOWY |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 500-900 mm |
| MOC | 3xE27 60W |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| LICZBA RAMION | 3 |
| KATALOG | 2023 |
| GWINT | E27 |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
