Lampa Wisząca EGON 1xE27
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Produkty objęte są 2-letnią gwarancją producenta, w ramach której świadczone są nieodpłatne usługi gwarancyjne.
Dane techniczne
| SZEROKOŚĆ (mm) | 170 mm |
| MATERIAŁ | Metal + Drewno |
| WAGA NETTO | 1.00 kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 170 mm |
| MARKA | Milagro |
| WAGA BRUTTO | 1.20 kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 18 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 20 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 18 |
| RODZINA LAMP | EGON |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 1.0000 |
| KOLOR | Naturalne drewno |
| NOWOŚCI | NIEAKTYWNE |
| MOC | 1xE27 |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 500-900 mm |
| KATALOG | STARY |
| GWINT | E27 |
| LICZBA RAMION | 1 |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
