Lampa Wisząca DON BLACK 7xE27
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampy DON dostępne są w kolorze białym, czarnym oraz w stylowej i modnej szarości. Możesz zdecydować się na jeden model lub wyposażyć swoje mieszkanie w cały zestaw pasujących do siebie lamp w podobnej stylistyce. Sprawdzą się zarówno w salonie czy sypialni, jak również w jadalni.
Produkty marki MiLAGRO objęte są 2-letnią gwarancją.
Dane techniczne
| WAGA NETTO | 2.7 kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 820 mm |
| MATERIAŁ | METAL |
| WAGA BRUTTO | 2.74 kg |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 160 mm |
| MARKA | Milagro |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 25 |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 820 mm |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 1szt |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 75 |
| RODZINA LAMP | DON |
| MOC | 7xE27 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 75 |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 500-900 mm |
| KATALOG | STARY |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| LICZBA RAMION | 7 |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| GWINT | E27 |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 120 mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
