Lampa Wisząca CASSIOPEIA 9xE14
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kolekcja identyfikowana jest z gwiazdozbiorem o tej samej nazwie. I tak jak około 90
gwiazd widocznych na niebie, tak i lampy nie z tej ziemi pięknie rozświetlą wnętrza
mieszkań i domów.
Inspiracji do powstania tej linii należy szukać także w teatrze, a dokładniej w garderobach
teatralnych. Nieodłącznym elementem ich wystroju są toaletki ozdobione lustrami
oświetlonymi w charakterystyczny i jednocześnie wyjątkowy sposób.
Z tego wydawać by się mogło niecodziennego połączenia powstały lampy, które zachwycają
nowoczesnym, ekskluzywnym designem, miękkimi liniami i szlachetnymi materiałami.
Wykonano je między innymi ze znanego i wykorzystywanego już w starożytności marmuru
Carrara. Naturalny kamień pokryty szarymi smugami pięknie komponuje się ze złotymi i
srebrnymi detalami lamp, doskonale wpasowując się w panujące obecnie trendy w wystroju
wnętrz.
Stylowa lampa wisząca w małym rozmiarze z dziewięcioma żarowkami.
Wyróżnia się oryginalnym designem inspirowanym gwiazdozbiorem Cassiopeia.
Podsufitkę wykonano z czarnego marmuru Nero Marquina.
Dane techniczne
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| MATERIAŁ | Marmur Nero Marquina + Aluminium |
| MOC | 9xE14 max 40W |
| MARKA | Milagro |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 700 mm |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 700 mm |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| KOLOR | Czerń / Chrom |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 500-1000 mm |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| GWINT | E14 |
