Lampa Wisząca ARES BLACK 1xE27
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Producent udziela na lampy 24-miesięcznej gwarancji, w ramach której świadczy nieodpłatnie usługi gwarancyjne. Po upływie tego okresu istnieje możliwość skorzystania ze specjalistycznego serwisu firmowego.
Dane techniczne
| WAGA NETTO | 0.67kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 120 mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| WAGA BRUTTO | 0.92kg |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 110 mm |
| MATERIAŁ | METAL |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 22.5 |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 120 mm |
| MARKA | Milagro |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 1szt |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 22.5 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| MOC | 1xE27 60W |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 17 |
| RODZINA LAMP | ARES |
| KATALOG | STARY |
| KOLOR | CZARNY |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 500-800 mm |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| LICZBA RAMION | 1 |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 120 mm |
| GWINT | E27 |
