Lampa Wisząca APOLLO WHITE 7xE27
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Stylowe lampy z kolekcji Apollo swoim kształtem przypominają odwrócone kubki i dostępne są w dwóch uniwersalnych kolorach: białym i czarnym. Ze względu na swój minimalistyczny charakter, lampy będą doskonałym uzupełnieniem współczesnych, nowoczesnych kuchni. Wykorzystując różne lampy z kolekcji Apollo, stworzymy spójną i efektowną aranżację. Do wyboru mamy kinkiet, wiszące lampy sufitowe z dwoma, z trzema punktami światła zawieszonymi na okrągłej lub podłużnej podstawie, plafon oraz wiszące lampy sufitowe z siedmioma punktami światła.
Produkty marki MiLAGRO objęte są 24-miesięczną gwarancją.
Dane techniczne
| KATALOG | STARY |
| GWINT | E27 |
| LICZBA RAMION | 7 |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 1000mm |
| MATERIAŁ | METAL |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 1000mm |
| MARKA | Milagro |
| WAGA NETTO | 2.5kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 55 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| WAGA BRUTTO | 2.75kg |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 55 |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 25 |
| KOLOR | BIAŁY |
| RODZINA LAMP | PLM WYCOFANE DOSTĘPNE |
| MOC | 7xE27 |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 500-900mm |
