Lampa Warsztatowa 50W 4000K E27
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| SZEROKOŚĆ (mm) | 300mm |
| MATERIAŁ | ALUMINIUM + PC |
| KLASA ENERGETYCZNA | F |
| WAGA NETTO | 0.6kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 300mm |
| MARKA | Eko-Light |
| KĄT ŚWIECENIA | 120-360° |
| Led zintegrowany | Nie |
| WAGA BRUTTO | 0.67kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 16 |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| ŚREDNIA ŻYWOTNOŚĆ | 20000h |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 16 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 16 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| CRI [RA] | ≥80 |
| Led zintegrowany | Nie |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 95mm |
| KOLOR | CZARNY |
| NOWOŚCI | 24 |
| Uziemienie | Nie |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 20.0000 |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 4500lm |
| MOC | 50W LED |
| GWINT | E27 |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 14.2KG |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| BARWA ŚWIATŁA | Neutralna 4000K |
