Lampa Uliczna Alley 100W 4000K 230V
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 49.3 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 17.7 |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| ŚREDNIA ŻYWOTNOŚĆ | 30000h |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 483mm |
| KOLOR | Szary |
| RODZINA LAMP | ULICZNE |
| CRI [RA] | 80 |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 10szt |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| NOWOŚCI | BANER NOWOŚCI |
| MOC | 100W |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP65 |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 9300lm |
| NAPIĘCIE | ~230v/50Hz |
| MATERIAŁ | Aluminium+PC |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 21.5kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 186mm |
| MARKA | Eko-Light |
| BARWA ŚWIATŁA | Neutralna 4000K |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 84mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| KLASA ENERGETYCZNA | F |
| WAGA NETTO | 1.15kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 7.7 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| KĄT ŚWIECENIA | 75°/130° |
| WAGA BRUTTO | 1.95kg |
