Menu
Producenci
Lampa TRACER 1F CONO NAVY 1XE27 / 11683
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa TRACER 1F CONO NAVY 1×E27 (11683) to nowoczesna oprawa oświetleniowa przeznaczona do systemów szynowych 1-fazowych. Minimalistyczna forma klosza w kształcie stożka oraz elegancki granatowy kolor (navy) sprawiają, że lampa jest nie tylko funkcjonalnym źródłem światła, ale także stylowym elementem dekoracyjnym wnętrza.
Model z serii TRACER pozwala na elastyczne aranżowanie oświetlenia – można łatwo zmieniać położenie lampy na szynie i dopasować kierunek światła do aktualnych potrzeb. To rozwiązanie idealne do nowoczesnych mieszkań, biur czy przestrzeni komercyjnych.
-
przeznaczona do systemu szynowego 1-fazowego
-
nowoczesny, minimalistyczny design
-
dekoracyjny klosz w kolorze navy (granatowym)
-
idealna do salonu, kuchni, jadalni, biura lub sklepu
-
możliwość stosowania energooszczędnych żarówek LED
Dane techniczne
| Materiał abażura - klosza | Stal lakierowana |
| Szerokość lampy | 21 cm |
| Kolor abażura - klosza | Niebieski |
| Wysokość lampy | 20.5 cm |
| Materiał stelaża | Stal lakierowana|Tworzywo sztuczne|Przewód |
| Styl lampy | Industrialny|Nowoczesny |
| Klasa ochronności | 1 klasa ochronności |
| BARWA ŚWIATŁA | W zależności od zastosowanej żarówki |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| ZASILANIE | 230V - 50Hz |
| Źródło światła | E27 |
| Kolor stelaża | Niebieski |
| Długość lampy | 21 cm |
