Lampa Sufitowa TRACK LIGHT 7W LED Black 4000K
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Oświetlenie z serii Track Light to idealna propozycja do pomieszczeń biurowych i sal konferencyjnych. Lampy można przesuwać po specjalnie przeznaczonych do tego szynach, które można zamontować w dowolnej konfiguracji na suficie konkretnego pomieszczenia. Dzięki takiemu rozwiązaniu w szybki sposób można przesunąć strefę oświetlaną w inne miejsce, dzieląc pomieszczenie na obszary i w zależności od potrzeb.
Oświetlenie z kolekcji Track Light objęte jest 24-miesięczną gwarancją.
Dane techniczne
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 10szt |
| KOLOR | CZARNY |
| RODZINA LAMP | WYCOFANE CHINY |
| Led zintegrowany | Nie |
| MOC | 7W LED |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| Uziemienie | Nie |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| KATALOG | 2023 |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| NOWOŚCI | NIEAKTYWNE |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| MATERIAŁ | METAL |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 700lm |
| WAGA NETTO | 0.30kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 65mm |
| MARKA | Milagro |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 7.53kg |
| WAGA BRUTTO | 0.34kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 65mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| BARWA ŚWIATŁA | Neutralna 4000K |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 14 |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 7 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| KĄT ŚWIECENIA | 24° |
| Led zintegrowany | Nie |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 102mm |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 13 |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| LICZBA RAMION | 1 |
| Zawiera źródło światła | Nie |
