Lampa Sufitowa TECHNO 40W LED
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
TECHNO to lampy, które dodadzą Twoim nowoczesnym wnętrzom jeszcze więcej stylu. Industrialne produkty wykonane w bieli i czerni wpasują się w każdą przestrzeń. W tej serii znajdziesz różne modele: od pojedynczych kinkietów, przez podwójne lampy sufitowe, po te, które posiadają cztery punkty świetlne ułożone na podłużnej listwie lub kwadratowej rozecie.
Produkty marki MiLAGRO objęte są 2-letnią gwarancją.
Dane techniczne
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 26 |
| KOLOR | MULTIKOLOR |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 2800lm |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 200 mm |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| BARWA ŚWIATŁA | Ciepła 3000K |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 1szt |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| KLASA ENERGETYCZNA | PRODUKT WYPOSAŻONY |
| MOC | 40W |
| MATERIAŁ | METAL + TWORZYWO SZTUCZNE |
| LICZBA RAMION | 4 |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| MARKA | Milagro |
| DŁUGOŚĆ (mm) | 240 mm |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 240 mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| WAGA NETTO | 1.80kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 13 |
| RODZINA LAMP | TECHNO |
| WAGA BRUTTO | 2kg |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 26 |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
