Lampa Sufitowa SATINO GOLD 2xE27 Ø40cm
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Jeżeli szukasz wyjątkowych lamp, łączących prostą bryłę ze szlachetnym materiałem to kolekcja SATINO polskiej marki MiLAGRO z pewnością skradnie Twoje serce. W skład tej rodziny produktów wchodzi aż 10 różnych modeli, w tym okrągłe i kwadratowe lampy sufitowe, stylowe kinkiety, lampka nocna i lampa podłogowa, które wykorzystać można pojedynczo lub w indywidualnie tworzonych zestawach. Wszystkie propozycje z tej kolekcji dostępne są w dwóch wariantach kolorystycznych: czarno-srebrnym i czarno-złotym.
Największym atutem lamp z kolekcji SATINO są proste klosze, które pokryte zostały najwyższej jakości materiałem z niezwykle ciekawym połączeniem czerni ze złotem lub srebrem, dzięki czemu prezentują się nadzwyczaj elegancko. Tego typu lampy świetnie będą prezentowały się w wysmakowanych wnętrzach w stylu paryskim lub nowojorskim, a także w bardzo modnych przestrzeniach z akcentami glamour. Znakomitym towarzystwem dla lamp SATINO będą miękkie, tapicerowane sofy w ciemnych barwach, aksamitne zasłony i grube dywany, a także wszelkie akcesoria w kolorze srebra i złota.
Kolekcja SATINO – daj się oczarować najwyższej jakości
Lampy z kolekcji SATINO polskiej marki MiLAGRO zachwycają stylowym designem, możliwościami aranżacyjnymi i najwyższą jakością wykonania. Materiałowe klosze i metalowe podstawy dopracowane są w najmniejszych szczegółach, dlatego też przypadną do gustu nawet najbardziej wymagającym estetom. Do tego dochodzi olbrzymia wytrzymałość i trwałość produktów, a także ich niezwykła funkcjonalność.
Wszystkie lampy SATINO dostosowane są do źródeł światła typu E27, a jeden model kinkietu oraz lampa podłogowa dodatkowo posiadają praktyczny, regulowany punkt świetlny na żarówkę mini GU10.
W skład kolekcji lamp SATINO wchodzą:
• Kinkiet w kolorze czarno-złotym MLP7312
• Kinkiet w kolorze czarno-złotym z dodatkowym źródłem światła MLP7313
• Lampa Sufitowa w kolorze czarno-złotym, kwadratowa, 40 cm MLP7314
• Lampa Sufitowa w kolorze czarno-złotym, kwadratowa, 50cm MLP7315
• Lampa Sufitowa w kolorze czarno-złotym, okrągła MLP7317
• Lampa Sufitowa w kolorze czarno-złotym, okrągła, 50cm MLP7318
• Lampa Sufitowa w kolorze czarno-złotym, okrągła, 60cm MLP7319
• Lampa Wisząca w kolorze czarno-złotym MLP7320
• Lampka Nocna w kolorze czarno-złotym MLP7321
• Lampa podłogowa w kolorze czarno-złotym MLP7322
• Kinkiet w kolorze czarno-srebrnym MLP7323
• Kinkiet w kolorze czarno-srebrnym z dodatkowym źródłem światła MLP7324
• Lampa Sufitowa w kolorze czarno-srebrnym, kwadratowa MLP7325
• Lampa Sufitowa w kolorze czarno-srebrnym, kwadratowa 50cm MLP7326
• Lampa Sufitowa w kolorze czarno-srebrnym, okrągła MLP7328
• Lampa Sufitowa w kolorze czarno-srebrnym, okrągła 50cm MLP7329
• Lampa Sufitowa w kolorze czarno-srebrnym, okrągła 60cm MLP7330
• Lampa Wisząca w kolorze czarno-srebrnym MLP7331
• Lampa Nocna w kolorze czarno-srebrnym MLP7332
• Lampa Podłogowa w kolorze czarno-srebrnym MLP7333
Dane techniczne
| WAGA BRUTTO | 2.21kg |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 130mm |
| MATERIAŁ | METAL + TKANINA |
| ILOŚĆ PUNKTÓW ŚWIETLNYCH | 2 |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 400mm |
| MARKA | Milagro |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 15 |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 42 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 130mm |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 42 |
| RODZINA LAMP | SATINO |
| MOC | 2xE27 |
| KOLOR | CZARNY |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 400mm |
| GWINT | E27 |
| WAGA NETTO | 1.14kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 400mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
