Lampa Sufitowa Magnet 9W+2xGU10 3000/4000K Czarny
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| KLASA ENERGETYCZNA | E |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 51.5 |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 60mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| KĄT ŚWIECENIA | 120° |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 175mm |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 7 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| RODZINA LAMP | MAGNET |
| ŚREDNIA ŻYWOTNOŚĆ | 30000h |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 15 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 12.5 |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Nie |
| CRI [RA] | >80Ra |
| MOC | 5W LED |
| KOLOR | BIAŁY |
| NOWOŚCI | 21/22, 24 |
| NAPIĘCIE | ~230v/50Hz |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 550lm |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 60mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 13.45kg |
| WAGA NETTO | 0.75kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 504mm |
| MATERIAŁ | ALUMINIM |
| BARWA ŚWIATŁA | ZMIENNA 3000K / 4000K |
| WAGA BRUTTO | 0.83kg |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 80mm |
| MARKA | Milagro |
