Lampa Sufitowa KRONOS BLACK 3xE14
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nowoczesny kształt lamp z serii Kronos to idealny dodatek do współczesnych wnętrz. Okrągła, spłaszczona forma oraz modna kolorystyka: biała, czarna oraz chromowana wpisują się w obecnie panujące trendy. Duży wybór rodzajów lamp sprawia, że łącząc ze sobą lampy z kolekcji w jednym lub kilku pomieszczeniach można stworzyć elegancką, efektowną i przede wszystkim spójną aranżację.
Producent udziela na lampy 24-miesięcznej gwarancji.
Dane techniczne
| WAGA NETTO | 3.05kg |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 140 mm |
| GWINT | E14 |
| WAGA BRUTTO | 5.01kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 800 mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 35 |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 140 mm |
| MATERIAŁ | METAL + SZKŁO |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 220 mm |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 800 mm |
| MARKA | Milagro |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 1szt |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 72 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| MOC | 3xE14 40W |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 72 |
| RODZINA LAMP | KRONOS |
| KATALOG | 2023 |
| KOLOR | CZARNY |
| LICZBA RAMION | 3 |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| PRODUCENT | Eko-Light |
